Dobry krem łagodzący zaczerwienienia

Dobry krem łagodzący zaczerwienienia przeznaczony jest do cery naczynkowej i wrażliwej. Z całą pwnością powinien zawierać składniki uszczelniające naczynka krwionośne i koić wrażliwą skórę. Jaki preparat warto wybrać?

Dobry krem łagodzący zaczerwienienia przeznaczony do skóry ze skłonnością do rozszerzeń naczyniowych i objawami trądziku różowatego to Dermedic Angio T Capilar. Jego ultrakojąca zaczerwienienia formuła pozwala na pielęgnację specjalistyczną skóry oraz wykazuje efekt chłodzenia.

Zalecany do skóry naczyniowej i z trądzikiem różowatym. Jego głównym zadaniem jest skuteczna eliminacja zaczerwienień, a także obrzęków oraz pojawiających się na cerze wrażliwej podrażnień. Dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne oraz minimalizuje widoczność rumienia.

Sprawia wyraźną ulgę, wykazując efekt chłodzenia, a w dodatku jest hypoalergiczny, co w przypadku posiadaczek delikatnej skóry jest niezmiernie istotne.

Skóra naczyniowa łatwo ulega zaczerwienieniom pod wpływem bodźców takich jak:
stres, niewłaściwa dieta, czynniki atmosferyczne. Początkowo rumień ma charakter przemijający, z czasem utrwala się pod postacią rozszerzonych naczyń (teleangiektazji). Skóra naczyniowa charakteryzuje się szczególną wrażliwością, a występowaniu rumienia często towarzyszy uczucie pieczenia i swędzenia skóry.W obrębie skóry naczyniowej mogą rozwijać się zmiany o charakterze trądziku różowatego.
Dermokosmetyki Dermedic z serii ANGIO to gwarancja kompleksowej pielęgnacji skóry z problemami naczyniowymi i objawami trądziku różowatego..

Dobry krem łagodzący zaczerwienienia, który warto wypróbować. Polecamy!

____________________________________________

Biogened odnosi sukcesy w różnych segmentach runku, specjalizując się w ochronie zdrowia i urody (dermokosmetyki, leki OTC, Rx i suplementy diety). Obecnie opiera trzon swojej działalności na dermatologii. Wieloletnie doświadczenie w pracy z najlepszymi polskimi dermatologami oraz zaplecze profesjonalistów, pełnych pasji dla tej dziedziny wyznaczyło kierunek rozwoju firmy. Przy opracowywaniu receptur produktów dermokosmetycznych Biogened wykorzystuje najnowsze trendy w dermatologii i światowe technologie. Farmaceutyczny, podobnie jak kosmetyczny know-how zdobywa i wymienia uczestnicząc w licznych targach międzynarodowych oraz sympozjach i kongresach dermatologicznych.

 

 

 

Komentarze
Posted in Co nowego? and tagged .